vyrábíme 25 let nábytek

Design moderní vestavěné skříně

Potřebujete z jedné místnosti udělat dvě? Lepší řešení, než předělení posuvným systémem neexistuje. Předěly je možné namontovat na míru bez jakéhokoli zásahu v místnosti, jsou efektní, krásné a uspoří místo.

Vestavěnou skříň nemusíte chtít jen proto, že nabízí efektivní úložný prostor, může se stát také samostatnou, osobitou a harmonickou součástí Vašeho bytu nebo kanceláře a stát se tak dominantou a luxusním designovým kusem nábytku.

Vestavěná skříň se nám dokonale přizpůsobí

Vestavěné skříně si pochvaluje každý, kdo je má doma. S maximální efektivitou si poradí s každým prostorem, nerozhoduje sklon stěn ani velikost místnosti. Úložný prostor je využit do posledního centimetru, a přitom vestavěná skříň v interiéru nikdy nepřekáží.

Vestavěná skříň je naprosto individuální záležitost, každá je svým způsobem originál. Je totiž navržena přesně na míru našemu interiéru, díky velkému výběru z mnoha materiálů, dekorů, výplní a rámů jí dáváme určitý styl, vzhled. Dokonale se umí přizpůsobit našim potřebám a není jako solitér zakoupený v obchodě. Tomu se naopak přizpůsobujeme my, protože doma pro něj hledáme vhodné místo.

Vestavěné skříně se hodí prakticky kamkoliv (ložnice, dětský pokoj, chodba, šatna), protože není problém je sladit s odstínem nábytku. Z tohoto důvodu je dobré přinést s sebou fotografii, lépe se pak vybírá materiál a kombinuje. Když si přesto nejsme jisti např. odstínem, bytové studio nám bez problému zapůjčí vzorek domů, kde hned zjistíme, zda je to pravé ořechové.

Informace

Kontakty:
Mobil: +420 603 862 645
Email: kontakt@vam-interier.cz

Adresa:
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

Fakturační údaje:
VAM Interiér
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

IČ: 63417928
DIČ: CZ7408045711

výrobci

Design a kód (c) 2018 wedipa.com, všechna práva vyhrazena vam-interier.cz