vyrábíme 25 let nábytek

Základem je kvalitní postel

Základním kritériem pro výběr postele jsme my sami. Naše tělesné proporce jsou určující — odpovídající délku postele získáme, když k vlastní výšce připočítáme 30 cm. Pohodlná šířka se tradičně pohybuje mezi 90 - 100 cm. Důležitým údajem je i vzdálenost spací plochy od země —měla by činit alespoň 30 — 45 cm, abychom se vyhnuli vdechování vířeného prachu z podlahy. (Při spaní na palandě bychom zase měli pamatovat na dostatečnou vzdálenost od stropu, kde se kumuluje teplo a vydýchaný vzduch — zachovejme alespoň 100 cm.) Oblíbeným materiálem pro výrobu postelí je dřevo. Postel z masivu v kombinaci s kvalitními rošty a matracemi vám zaručí nejen kvalitní spánek, ale také dlouhou životnost postele.

Jaký nábytek do ložnice?

Nejlepší řešení ložnice je mít v místnosti co nejméně nábytku, ale každý potřebuje úložné prostory a né každý si může dovolit ložnici zkombinovat s šatnou. Řešením jsou vestavšné skříně, které nabízí dostatek úložných prostor a místnost opticky nezmenší. Vestavěné skříně jsou nejen praktické, ale také velmi elegatní a estetické. Pokud nemáte možnost, nebo vestavěné skříně nechcete, je možnost vyrobit nábytek tak, aby korespondoval s ostatními věcmi v ložnci. Noční stoky, komody, nebo police na knihy budou jistě vkusným a praktickým doplňkem vaší ložnice.

Máme velmi širokou nabídku ložnic jak moderního tak i klasického designu. Jako výrobci nábytku pro nás není problém vyrobit téměř jakoukoliv postel, válendu, komodu vestavnou skříň.

Na poslele nabízíme nepřeberné množství roštů a to jak pevných, tak i polohovacích. Nalznete u nás také různé druhy matrací.

Ložnice je místo, kde trávíte chvíle odpočinku a proto by jste vybavení ložnice neměli uspěchat a vybrat si takovou ložnici, která Vám zaručí kvalitní spánek.

Naše výrobky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a to jak postele, válendy, noční stolky komody a zaručují tak vysokou estetickou hodnotu a především dlouholetou funkčnost.

Informace

Kontakty:
Mobil: +420 603 862 645
Email: kontakt@vam-interier.cz

Adresa:
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

Fakturační údaje:
VAM Interiér
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

IČ: 63417928
DIČ: CZ7408045711

výrobci

Design a kód (c) 2018 wedipa.com, všechna práva vyhrazena vam-interier.cz