vyrábíme 25 let nábytek

Toužíte i vy po vkusné kuchyni, která bude jako stvořená pro váš domov, vykouzlí neopakovatelnou atmosféru a zároveň bude praktická a funkční? Potřebujete vyřešit úložný prostor, ale nechcete jen obyčejnou skříň? Jsme tu právě pro vás. Nábytek na míru je možné mít ve vysoké kvalitě a za příjemnou cenu.

 

Moderní kuchyně

Možnosti výroby kuchyní jsou téměř neomezené. VAM Interiér vyrábí kvalitní, cenově dostupné kuchyně a kuchyňské linky. Při výrobě kuchyní používáme materiály českých, nebo světových značek. Navštivte nás a my Vám poradíme s výběrem materiálu, dekoru, kování, spotřebičů. Vy si jen vyberete jak by Vaše kuchyně měla vypadat a my už se o vše postaráme.

Rustikální kuchyně

Každý má jinou představu o tom, jak by měla jeho kuchyně, nebo kuchyňská linka vypadat. Jsme schopni vyrobit jakoukoliv kuchyni, nebo kuchyňskou linku a to jak kuchyně moderního vzhledu, tak kuchyňské linky rustikálního vzhledu. Široký výběr materiálů a dezénu nám dovoluje vyrobit kuchyně, které přesně zapadnou do zamýšleného prostoru budoucí kuchyně.

Malé levné kuchyně

Snažíme se uspokojit všechny typy zákazníků a proto vyrábíme také levné kuchyně a kuchyňské linky, které se vyznačují i ke své nízké ceně kvalitou provedení. Tyto kuchyně jsou vhodné např. do panelových bytů, firem, nebo pro zákazníky, kteří nejsou tak nároční na kuchyňský prostor.

 
 
 

Rady a tipy jak nejlépe vytvořit kuchyni

Každý má svoji představu o ideální kuchyni. Ta by měla být uspořádaná tak, aby byla především maximálně pohodlná pro toho, kdo ji používá. Praktičnost kuchyně závisí více na uspořádání jednotlivých funkčních zón než na její velikosti.

Kuchyně by měla být rozdělena do pracovních zón:

  • Zásoby
  • Ukládání
  • Mytí
  • Příprava
  • Vaření

Při výběru nebo samotném zpracování kuchyňské linky (v případě zakázkové výroby) je rozhodně dobré vycházet z minimální šířky pracovní plochy 60 cm. Délka pracovní plochy se odvíjí od násobků 60, tedy 120 cm nebo 180 cm a více. Výška kuchyňské linky by pak měla být zhruba 20 cm pod úrovní vašich loktů - tedy tak vysoko, abyste se nemuseli při práci hrbit.

Spotřebiče by měly být také "po ruce", proto je velmi výhodné mít troubu a mikrovlnku v komínkovém uspořádání tj. ve výšce očí. Toto řešení je výhodné nejen kvůli bezpečnosti, ale také kvůli komfortu při práci.

 

Vyrobíme kuchyňskou linku na míru

Vyrábíme kuchyně přímo na zakázku dle přání zákazníka. Podle Vašeho návrhu jsme schopni vyrobit téměř jakoukoliv kuchyni a splnit tak Vaše přání.

Jsme přímo výrobci kuchyní a proto jen u nás dostanete za rozumné peníze špičkovou kvalitu jak použitých materiálů, tak provedené práce.

Vyrábíme kuchyňské linky v několika provedeních čelních ploch, laminované desky s hranou ABS nebo Alu profilem, foliované MDF v dřevo dekorech, pastelových barvách i ve vysokém lesku, nebo masivní dvířka. Individuální zakázková výroba na míru jednotlivých kuchyňských sestav poskytuje téměř neomezené možnosti tvarů, barevných kombinací a vybavení kuchyňských skříněk, které Vám usnadní práci a promění vaření v zábavu, potěšení a centrum domácnosti. Pro výrobu našich kuchyňských linek používáme materiály renomovaných značek a to jak tuzemských, tak zahraničních.

Do kuchyní montujeme spotřebiče značek Monetti, Whirlpool, Electrolux, Fagor, AEG, Bosch, Siemens, Zanussi. Na kování používáme špičkové výrobky značek Blub a Hettich. Naše kuchyně doplňujeme sanitární technikou Franke a Teka.

 

Prohlédněte si pro inspiraci fotogalerii kuchyníSprávně vyřešený kuchyňský prostor je velmi důležitý. Zatímco při zařizování ostatních obytných místností jde o to, aby byly splněny designové a individuální potřeby obyvatel domu, při zařizování nové kuchyně je důležitým hle­diskem především ergonomie pracovního prostoru. Plynulost a bezpečnost práce v kuchyňském prostoru závisí na správném uspořádání tří hlavních pracovních center: přípravného, mycího a varného. Pracovní centra by měla být seřazena ve správném sledu tak, jak na sebe navazují jednotlivé kuchyňské činnosti.

 

Informace

Kontakty:
Mobil: +420 603 862 645
Email: kontakt@vam-interier.cz

Adresa:
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

Fakturační údaje:
VAM Interiér
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

IČ: 63417928
DIČ: CZ7408045711

výrobci

Design a kód (c) 2018 wedipa.com, všechna práva vyhrazena vam-interier.cz