Kvalitní nábytková a kuchyňská dvířka Trachea největšího českého výrobce.

vyrábíme 25 let nábytek

Fóliovaná dvířka Trachea

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Většinu dekorů dřevin můžeme ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí. Fóliovaná dvířka nabízíme ve standardních a úchytkových tvarech. Rozšířením nabídky fóliovaných dvířek jsou dětské tvary a dekorativní panely. PŘEHLED TVARŮ FRÉZOVÁNÍ Nábytková dvířka dávno přerostla kategorii „kuchyňská“. Širší užití klade mnohem větší požadavky na variabilitu, protože každý prostor má jiný styl a výraz. Naše škála tvarů frézování dvířek zahrnuje přes sedmdesát druhů, nás ale těší hlavně to, že postihuje všechny podstatné trendy – od tradičních a klasických až po moderní či přímo módní. PŘEHLED FÓLIÍ Tím, co dělá dvířka dvířky, je především dekor fólie. U nás máte na výběr z více než osmdesáti druhů: od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Škálu dekorů fólií každoročně obměňujeme a doplňujeme, abychom drželi krok s trendy nábytkového designu.

Akrylátová dvířka

Akrylátová dvířka patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek. Nosná deska (dřevotřísková) je opatřena akrylátovou vrstvou z jedné nebo obou stran a doplněna ABS hranami (u vybraných dekorů navíc možnost 3D hran). Vedle stálobarevnosti patří k výhodám také vysoká odolnost proti vlhkosti a účinkům UV záření. Materiál je navíc značně odolný mechanicky. Pokud přesto dojde k poškození (poškrábání), lze jej snadno eliminovat opravnou sadou. Dvířka T.acrylic mohou být navíc doplněna aplikací dekorativního tisku Overface, jenž umožňuje aplikovat na dvířka Trachea libovolný grafický motiv.

Technoligie Overface

Nábytková dvířka Trachea Overface® představují revoluci v bydlení. Dekorativní potisk Overface® umožňuje aplikovat na dvířka libovolné grafické motivy, a každý kus se tak stává nezaměnitelným originálem. Vznikají stylové, designově atraktivní interiéry, které jsou přitom cenově snadno dostupné. Dát bydlení tvář podle svého přání je nyní docela snadné...

Dodatečná povrchová úprava - Lesk

Mnohé dekory dřevin lze dodatečně upravit lakováním. Lesklá úprava je neobvyklá a zajímavá, barevnost i textura přírodních dekorů se rozjasní, získají na hloubce a intenzitě. Docela „obyčejné“ dekory se stávají něčím novým a výjimečným.

Dodatečná povrchová úprava - Patina

Zajímavou možností finální povrchové úpravy je tzv. „patinace“. Nová dvířka uměle získají vzhled nábytku „opotřebovaného“ věkem a užíváním. Díky tomu není problémem dosáhnout atmosféry anglického šlechtického sídla (patina RUSTIKAL), nebo vytvořit iluzi prosluněného letního bytu kdesi na Azurovém pobřeží (patina PROVENCE).

Dětský program

Dětský svět je pestrý a hravý. Proto jsme do programu pro nejmenší zařadili – kromě dětských motivů Trachea Overface® - také tvary frézování s dětskými motivy a řadu bezpečných úchytek z měkčené pryže.

Informace

Kontakty:
Mobil: +420 603 862 645
Email: kontakt@vam-interier.cz

Adresa:
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

Fakturační údaje:
VAM Interiér
Kostelec u Holešova 233
76843 Kostelec u Holešova

IČ: 63417928
DIČ: CZ7408045711

výrobci

Design a kód (c) 2018 wedipa.com, všechna práva vyhrazena vam-interier.cz